Lietuvos aviacijos veteranų sąjunga, LAVS
Vyr. finansininkė – Genė Slavinskienė
Įmonės kodas: 191945137
Kaštonų g. 4-7, LT-01107 Vilnius

Lietuvos aviacijos veteranų sąjunga (toliau – LAVS) vienija 6 regionines aviacijos veteranų sąjungas. LAVS koordinuoja jų veiklą, rengia konferencijas, organizuoja įvairias bendras priemones.

LAVS kasmet organizuoja senjorų skraidymo varžybas, kurių tikslas – pajausti varžybų aplinką, atgaivinti skrydžio įgūdžius ir įgauti moralinį pasitenkinimą pasiektu rezultatu.

Organizuojami susitikimai, jubiliatų pagerbimo renginiai, dalyvaujama Lietuvos aeroklubo renginiuose, aviacijos šventėse, aviacijos klubų jubiliejiniuose renginiuose, rūpinamasi aviacijos istorijai svarbių vietų išsaugojimu: Nidos sklandymo mokykla, Kauno Dariaus ir Girėno aerodromas, aviacijos veteranų kapų priežiūra ir kt.

Kiekvienais metais renkamas aktyviausias aviacijos veteranas, kuris apdovanojamas Antano Arbačiausko atminimo prizu. Jubiliejaus proga veteranai apdovanojami atminimo ženklu „Veterano sparnai“. Organizuojamos išvykos į Soldiną S. Dariaus ir S. Girėno žūties paminėjimui, į aviacijos muziejus, aerodromus, Zoknių karinės aviacijos bazę, Nidos sklandymo minėjimo renginius. 2010 m. Biržų aviacijos veteranų sąjungos pirmininkės Stasės Eitavičienės iniciatyva surengta išvyka į Lenkijos aviacijos muziejų Krokuvoje.

Lietuvos aviacijos veteranų sąjunga yra Lietuvos aeroklubo aktyvus narys. LAVS nariais yra 6 savarankiškos juridinės regioninės aviacijos veteranų sąjungos, savo gretose vienijančios per 240 aviacijos veteranų.
LAVS organizacinė struktūra:

Regioninės organizacijos aukščiausias vadovavimo organas yra visuotinis narių susirinkimas, LAVS  – ataskaitinės ir ataskaitinės rinkiminės  konferencijos, į kurias delegatus siunčia kiekviena regioninė organizacija.