Federacijos organų priimami sprendimai, susiję su  visų amžiaus kategorijų (jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų) nacionalinių rinktinių sudarymu ir šių rinktinių sudarymo kriterijai

2019 metų rinktinė:

  1. Žilvinas Lidžius
  2. Aurimas Bezaras
  3. Andrius Šiožinys
  4. Tomas Kuzmickas

Akrobatinio skraidymo Lietuvos rinktinė 2019 metams:

  1. Džiugas Kačanauskas
  2. Eltonas Meleckis
  3. Vytautas Vaičiulis
  4. Donaldas Bleifertas
  5. Žilvinas Lidžius
  6. Aurimas Bezaras

Į tarptautines varžybas siunčiami turintys galimybių pasirengti, dalyvauti ir atitinkamą skraidymo lygį einamaisiais metais pasiekę 4 ar mažiau lakūnų. Esant konkurencijai, sprendžiama pagal rezultatus, parodytus einamųjų ir praeitų metų varžybose.

Akrobatinio skraidymo federacijos varžybų taisyklės

Kandidatai į 2019m. Pasaulio laisvo skridimo aviamodelių čempionato Lietuvos rinktinės narius:
F1A aviamodelių klasė:
1. Paulius Budovas
2. Vidas Dimavičius
3. Edvardas Žilinskas
F1B aviamodelių klasė:
1. Tomas Mackus
2. Virginijus Ivančikas
3. Rolandas Mackus
F1C aviamodelių klasė:
1. Darijus Atkočiūnas
2. Danas Babenskas
3. Arūnas Grašys
Kandidatų į Lietuvos rinktinės narius sąrašas parengtas remiantis 2018m. sportininkų reitingais.
Rinktinės sudėties tvirtinimas numatomas 2018m. lapkričio mėn. vyksiančios LS konferencijos metu.
Atsisakant arba neturint galimybės sportininkui vykti į Pasaulio LS aviamodelių čempionatą, jo vietą užima
sekantis pagal reitingus asmuo.

LASF vadovaujasi FAI aviamodeliavimo varžybų pravedimo saugumo taisyklėmis ir kiekvienos kategorijos varžybos turi savo saugumo taisykles, kurios yra FAI aviamodeliavimo kodekse: https://www.fai.org/sites/default/files/documents/sc4_vol_ciam_general_rules_17.pdf (punktas C18, 42-43 psl.)

2018 metai

Nacionalinė rinktinė: Rokas Kostiuškevičius, Rimas Kostiuškevičius, Kerdokas Vytas, Gegevičius Tadas, Sviderskis Vytautas, Laurynas  Komža, Vytautas Junevičius

Moterų rinktinė: Miglė Vaitulevičiūtė,Ieva Šuopytė,Agnė Simonavičiūtė,Julija Romanovskaja

Jaunimo rinktinė: Adamas Mikelevičius,Martynas Lyčius,Miglė Vaitulevičiūtė,Justas Čižius

Dujinių balionų rinktinė: Robertas Komža

Dirižablių rinktinė: Rimas Kostiuškevičius

2019 rinktine:

  1. Dalius Gaika
  2. Žydrūnas Mituzas
  3. Skėrys Algirdas
  4. Bukinas Piotras
  5. Samoilov Vitalij
  6. Edgaras Danilaitis
  7. Jankauskas Gediminas
  8. Montrimas Saulius
  9. Deividas Raguckas
  10. Juozas Kriščiūnas

 

TN

  1. Dainius Liegus
  2. Jurijus Jakovlevas
  3. Rimantė Verbylaitė-Tzolova
  4. Greta Boliaku
  5. Jolanta Romanenko

HG

  1. Saulius Guobužas
  2. Justinas Pleikys

XC

  1. Donatas Adžgauskas
  2. Egidijus Slavinkas
  3. Robertas Pesliakas
  4. Rasa Grigoraitienė

Pagrindinis rinktinės atrankos principas yra FAI reitingas.

Varžybų organizatoriai nustato koks ir/ar  per kokį laikotarpį turėtas FAI reitingas leidžia sportininkams pretenduoti dalyvauti varžybose.

Jei turime daugiau  sportininkų pagal reitingą galinčių dalyvauti varžybose vyksta aukštesnį reitingą turintys.

2018 metų rinktinė:

  1. Dainius Galkis (RA klasė)
  2. Dovydas Stunguris (RA klasė)
  3. Justina Subačius (RA klasė)
  4. Vilmantas Genusauskas (RW klasė)

2018-06-20-Tvirtinimas