Sveiki atvykę į Lietuvos aeroklubą

Lietuvos aeroklubas – visuomeninė organizacija, vienijanti 12 Lietuvos aviacijos sporto federacijų bei atstovaujanti savo narių interesams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Lietuvos aeroklubas plėtoja ir propaguoja aviacijos sportą, rengia pilotus ir sportininkus, organizuoja ir dalyvauja įvairiose varžybose, čempionatuose, pasaulio aviacijos sporto žaidynėse.

Sveiki atvykę į Lietuvos aeroklubą

Sveiki atvykę į Lietuvos aerokluką

1Akrobatinis skraidymas
2Aviamodeliavimas
3Bendroji aviacija
4Oreiviai
5Parašiutų sportas
6Sklandymas

1Skraidyklės ir parasparniai
2Ultralengvieji orlaiviai
3Aviakonstruktoriai
4Senoviniai orlaiviai
5Vaikų sklandymas
6Aviacijos veteranai

Prezidentas

Mūsų naujai išrinktas prezidentas – Gintaras Kalinauskas yra pasiruošęs imtis veiksmų, kad atgaivintų aviacijos sportą.

Biografija

Artėjantys svarbiausi šių metų renginiai

Lietuvos aeroklubo kalėdinis vakarėlis

Draugaukime!

Naujausias žinias, konkursus ir įvairiausias atrakcijas matykite mūsų Facebook paskyroje.

Sekite naujienas

Find us here