Joomla Slide Menu by DART Creations
Klaida
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response
  • JFTP::write: Bad response

LIETUVOS Aeroklubo apdovanojimai


Sportininkų, trenerių, specialistų, sporto vadovų ir rėmėjų apdovanojimas už aukštus sportinės organizacinės veiklos rezultatus yra svarus jų nuopelnų pripažinimas, skatinantis aktyviai dalyvauti aviacijos sporte.

Aviacijos sporte taikomi kelių lygių apdovanojimai.

Aviacijos sporto klubai ir federacijos skatina ir apdovanoja klubų ar federacijų fizinius bei juridinius narius už ženklų indėlį plėtojant aviacijos sportą, už aukštus sporto rezultatus respublikos ir tarptautinėse varžybose.

Lietuvos aeroklubo sportininkai, treneriai, aviacijos sporto organizatoriai, juridiniai LAK nariai ir aviacijos sporto rėmėjai už nuopelnus plėtojant aviacijos sportą Lietuvoje apdovanojami:

- Sveikinimo adresu, padėkos raštu, padėka, vardiniu prof. Zigmo Žemaičio diplomu;

- Lietuvos aeroklubo aukso medaliu už nuopelnus aviacijos sportui;

- Lietuvos rekordininko medaliu ir ženkliuku už pasiektus sporto rekordus;

- Lietuvos aeroklubo aukso, sidabro ir bronzos medaliu už pirmą-antrą-trečią vietas, užimtas Lietuvos čempionatų finaluose;

- Lietuvos aeroklubo Garbės ženklu: Trečiojo, Antrojo ir Pirmojo laipsnio.

Lietuvos aeroklubo konferencija ypač nusipelniusiems aviacijos sporto veikėjams gali suteikti LAK Garbės prezidento, LAK Garbės nario vardą.

Siūlymus apdovanoti LAK apdovanojimais teikia federacijos, klubai ir kitos aviacijos sporto organizacijos.

Lietuvos aeroklubas tarpininkauja dėl LAK juridinių ir fizinių narių apdovanojimo Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ženklais, taikomais pagerbti ir paskatinti sportininkus, trenerius, kūno kultūros ir sporto specialistus dėl kūno kultūros ir sporto plėtros Lietuvoje.

LAK teikia juridinių ir fizinių asmenų kandidatūras apdovanoti Tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) apdovanojimo diplomais ir ženklais.

Labiausiai nusipelniusius aviacijos sportui LAK nustatyta tvarka pristato apdovanoti Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais.


NAUJIENLAIŠKIS