Lietuvos aeroklubas – Svajoju… skraidyti!
No comments yet

Svajoju… skraidyti!

Turbūt ne vienam pažįstamas jausmas: sėdi klasėje, žiūri pro langą ir leidiesi į tolius. „O, jei galėčiau skraidyti!“ Pamoka gal ir ne pats tinkamiausias laikas tokioms minties klajonėms, bet giliai viduje tos svajonės nerimsta – tai šoka kaip ryškios žarijos virš laužo, tai su baltu pavydu seka tyliai skrodžiančio dangų sakalo kelią…

Svajonė – žmogaus prigimtyje. O kad minties laisvė ir skrydis turėtų papildomus sparnus, žmogus sugalvojo įvairiausių skraidančių aparatų: balionų, keliamų viduje kaitinamo oro, gracingais paukščiais su vėju plaukiančių sklandytuvų. Pasigalynėti su stichijomis leidžia vis modernėjantys lėktuvai, kuriems nešant užverda tikros minčių akrobatinio skraidymo lenktynės! O nuostabieji laumžirgiai – sraigtasparniai, pakeliantys tiesiog pasigrožėti vaizdais? Svajonės skrenda ir su reaktyviniais sparnuočiais – šauna į pasaulio kraštą ir, tikėtina, dar toliau!

Taigi: visi įvairūs ir nuostabūs skraidymo technikos išradimai prasidėjo nuo svajonės. Kūrėjų kartos viena kitos idėjas pildė, tobulino. Dabar jūsų valanda.

Imkite savo mėgstamas piešimo priemones ir regėjimais pasidalinkite! Ką mato jūsų svajonės, pakilusios už debesų?

R1-681 FAI piesiniu konkursas

priedas 1