Lietuvos aeroklubas – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje apdovanoti geriausi Lietuvos metų sportininkai
No comments yet

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje apdovanoti geriausi Lietuvos metų sportininkai

2019 m. spalio 14 dieną Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi ir Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu apdovanojo per 100 geriausių šalies sportininkų ir jų trenerių, pasižymėjusių 2019 metų Pasaulio ir Europos čempionatuose.

„Esate valingumo, susitelkimo ir geležinės valios pavyzdys. Savo pasiekimais ir pergalėmis jūs įkvepiate aplinkinius siekti savo svajonių ir tikslų. Taip pat ugdote patriotizmo ir pasididžiavimo savo šalimi jausmą! Nuoširdus ačiū treneriams ir kitiems rinktinių nariams – gydytojams, sporto mokslininkams, kineziterapeutams ir komandų vadovams. Jūsų atsidavimas darbui – labai svarbi sėkmės formulės dalis“, – sakė premjeras S. Skvernelis.

Ministras A. Monkevičius, sveikindamas sportininkus, pabrėžė, kad visi stebėdami varžybas ir matydami sportininkų ryžtą jaučia dėkingumą ir pasididžiavimą būti vienos valstybės piliečiais.
„Džiaugiuosi galėdamas spausti rankas mūsų šalies sportininkams. Už kiekvieno jų pasirodymo varžybose, trunkančiose trumpiau ar ilgiau, slypi nesuskaičiuojamos valandos milžiniškų pastangų reikalaujančio darbo, susikaupimo ir valios. Už tai šie sportininkai ir treneriai verti didžiausios pagarbos. Linkiu toliau atkakliai ir sėkmingai kopti į šalies ir pasaulio sporto viršūnes“, – kalbėjo ministras A. Monkevičius.

Vyriausybės vadovas kartu su švietimo, mokslo ir sporto ministru pasveikino daugiau nei šimtą atletų ir jų trenerių: įteikti apdovanojimai neįgaliųjų pasaulio ir Europos čempionatų, olimpinių bei neolimpinių sporto šakų nugalėtojams ir jų treneriams.

Ministras A. Monkevičius pasveikino Lietuvos aviamodelių sporto federacijos sportininkus Donatą Paužuolį ir Jurgį Strazdą bei jų trenerius Rimutį Paužuolį ir Aleksandrą Timofejevą. 2019 m. kovo 17-23 dienomis Graikijoje vykusiame uždarų patalpų radijo bangomis valdomų lėktuvų modelių (F3P) Pasaulio čempionate D. Paužuolis iškovojo I-ąją vietą skrydžio pagal muziką (F3P-AFM) ir II-ąją vietą pilotažo (F3P) rungtyse. J. Strazdas paskutinėmis šios vasaros dienomis Rumunijoje vykusiame Europos kosminių modelių čempionate iškovojo II-ąją vietą kosminio modelio skrydžio trukmės S4A klasėje.