Įkurta techninio sporto federacijų asociacija

Balandžio 22-ąją įkurta Lietuvos techninio sporto federacijų asociacija (LTSFA), rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos aeroklubo kalendoriai

Visus kviečiame įsigyti Lietuvos aeroklubo kalendorių, kurį puošia 2020 m. įsimintinos akimirkos. Kalendorius datuojamas nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d., taigi, juo galėsite džiaugtis ir 2022 m.

Su tarptautine aviacijos ir kosmonautikos diena!

Sveikiname Aviatorių bendruomenę su tarptautine aviacijos ir kosmonautikos diena!

Lietuvos aeroklubo konferencija pirmą kartą vyko virtualiai

Lietuvos aeroklubo (LAK) konferencijos įprastai vykdavo kasmet gyvai. Tačiau jau antrus metus iš eilės COVID pandemija koreguoja planus. Svarbų renginį šiemet teko vesti vėl nestandartiškai – per Zoom programą virtualiai.

Lietuvos aeroklubo metinė ataskaitinė konferencija

Informuojame, jog 2021 m. kovo 20 d. organizuojama Lietuvos aeroklubo metinė ataskaitinė konferencija, kuri vyks nuotoliniu būdu per Zoom programą. Konferencijos pradžia 11:00. Delegatų registracija (prisijungimas) – nuo 10:30. Planuojama trukmė – iki 13:30.

Adresas: Sporto g. 11, LT-09238, Vilnius
info@aeroclub.lt