LAK narių apklausa

Brangūs aviatoriai,

ši apklausa parengta siekiant nustatyti Jūsų – Lietuvos aeroklubo vienijamų federacijų narių – vizijas, poreikius LAK strateginių tikslų, prioritetų formavimo, įvaizdžio kūrimo, vidinės ir išorinės komunikacijos srityse.

Lietuvos aeroklubo įstatų preambulė skelbia: „Lietuvos aviatoriai, laikydami save Lietuvos aviacijos tradicijų paveldėtojais ir siekdami pratęsti 1927 m. gegužės 1 d. įsteigto Lietuvos aeroklubo darbus, priima šiuos įstatus ir pasižada juos gerbti ir vykdyti.“ Kokias tradicijas paveldėjome ir puoselėjame? Kas Jums yra Lietuvos aeroklubas? Kuo jis Jums galėtų būti? Kokius 1927 m. gegužės 1 d. įsteigto Lietuvos aeroklubo darbus tęsiame? Kaip kiekvienas iš mūsų galėtų prisidėti prie Lietuvos aeroklubo veiklos?

Tikime, kad gavę atsakymus į žemiau pateiktus klausimus, turėsime pagrindą ir orientaciją kryptingam veiklos vystymui, išgirsime ir įsiklausysime į Jūsų nuomonę.

Klausimynas yra anoniminis. Mums svarbi ne Jūsų priklausomybė atitinkamai grupei, o pasidalinimas patirtimi, nuomone, idėjomis.

Klausimyną sudaro 15 klausimų, pildydami jį sugaišite iki 10 minučių (neskaičiuojamas laikas, kurį sugaišite rašydami savo pasiūlymus (jei jų turėsite)).
Kviečiame pildyti klausimyną iki liepos 9 d. Jei turėsite papildomų pasiūlymų LAK strateginių tikslų, prioritetų formavimo, įvaizdžio kūrimo, vidinės ir išorinės komunikacijos klausimais, kviečiame juos siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Eiti į apklausą