LAK projektas "Kalbame apie aviaciją"

Lietuvos aeroklubas siekia įgyvendinti ambicingą misiją – pristatyti aviaciją jaunimui ir plėtoti šios srities supratimą pradedant nuo pat mažų dienų. Įgyvendinant šį užmojų projektą, planuojame pasiekti Lietuvos mokyklas ir ugdyti naujos kartos aviacijos entuziastus. Mūsų tikslas – pažadinti jaunų žmonių aistrą aviacijai ir paskatinti juos įsitraukti į šią įdomią ir iššūkių pilną veiklą.  

Šis projektas yra ne tik vienkartinis renginys, bei ir ilgalaikės strategijos dalis. Siekiame pritraukti kuo daugiau jaunimo, kad jie taptų aktyvia aviacijos bendruomenės dalimi. Mes tikime, kad ši iniciatyva skatins jaunimą mokytis ir kūrybiškai mąstyti, tuo pačiu džiugins mūsų šalies aviacijos ateitį. 

Su projektu “kalbame apie aviaciją” atvykome į Jono Basanavičiau gimnaziją. Tikėjomės pristatyti tik vienai klasei, tačiau norinčiųjų pasiklausyti susirinko tiek daug, kad persikėlėme į aktų salę.
Pristatėme visas aviacijos veiklas. Džiaugiamės galėdami skleisti žinutę ir supažindinti jaunus žmones su aviacija, kuri gali būti ir hobis, ir tolimesnės karjeros kelias.
 
 
 
Image

Lietuvos Aeroklubas

Įmonės kodas: 190776531
Adresas: Sporto g. 11, LT-09238, Vilnius
info@aeroclub.lt

Laisvė
ir gyvenimas ore

Sekite Mus:

MEMBERSINCE 1931

MEMBER
SINCE 1931