Susitikimas - konsultacija su oro erdvės naudotojais

Mieli Partneriai,

VšĮ Transporto kompetencijų agentūra (TKA), Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LHMT) ir VĮ „Oro navigacija“ (ON) kviečia Jus dalyvauti kasmetiniame susitikime -  konsultacijoje su Lietuvos Respublikos oro erdvės naudotojais.

Susitikimas – konsultacija įvyks 2020 m. lapkričio 19 d. 9 val. nuotoliniu būdu, per Teams platformą. Prisijungimo informacija bus atsiųsta atskiru laišku.

Susitikimo darbotvarkė šiais metais bus sudaroma kartu su dalyviais. Norėdami, kad Jums būtų įdomu ir naudinga, susitikimo temas parengsime pagal Jūsų poreikius bei lūkesčius. Todėl prašome registracijos formoje įrašyti, kokios temos Jus domintų, kokie klausimai Jums šiuo metu yra aktualiausi.

Registracijos į susitikimą-konsultaciją formą rasite čia.  Registracija vyksta iki 2020 m. spalio 30 d.

Susitikimo – konsultacijos programą paskelbsime interneto svetainėje www.oronavigacija.lt likus savaitei iki susitikimo – konsultacijos. Programa taip pat bus siunčiama elektroniniu paštu.

Laukiame Jūsų!

Dear Partners,

Transport Competence Agency (TKA), Lithuanian Hydrometeorological Service under the Ministry of Environment (LHMS) and air navigation service provider Oro Navigacija (ON) are kindly inviting you to attend an annual consultation.

The consultation will take place remotely, using Teams platform, on 19 November, 2020 at 09:00. Access information will be sent to you by a separate e-mail.

In order to make the consultation as effective and customized as possible, the agenda this time will be outlined together with participants. The main part of the agenda will be dedicated to the topics of your specific interest. Therefore, we kindly ask you to list such topics in the registration form below.

The consultation registration form can be found here >>>> . Registration is open till 30 October, 2020.

The final agenda, after consideration of the topics of your interest, will be published here one week prior to the event and will be sent to you by e-mail.

We are looking forward to meeting you!