Lietuvos aeroklubo metinė ataskaitinė konferencija

Informuojame, jog 2021 m. kovo 20 d. organizuojama Lietuvos aeroklubo metinė ataskaitinė konferencija, kuri vyks nuotoliniu būdu per Zoom programą. Konferencijos pradžia 11:00. Delegatų registracija (prisijungimas) – nuo 10:30. Planuojama trukmė – iki 13:30.

Su džiugesiu pranešame, kad konferenciją atidarys ir sveikinimo žodį tars Tarptautinės aeronautikos organizacijos (pranc. Fédération Aéronautique Internationale (FAI)) prezidentas David Monks!!!

Balsavimas konferencijos darbotvarkės klausimais bus organizuojamas išankstinio balsavimo raštu būdu. Išsamesnė informacija delegatams bus išsiųsta registruotu bei el. paštu. Dokumentai, dėl kurių balsuos delegatai, bus skelbiami LAK interneto svetainėje aeroclub.lt

Siekiant užtikrinti sklandų konferencijos vykdymą, kviečiame į Zoom platformą jungtis delegatus ir pasisakyti norinčius svečius. Visus kitus konferencijos transliaciją kviečiame stebėti LAK youtube kanale (nuorodą patikslinsime artimiausiu metu). Konferencijos darbotvarkėje numatyta 20 min. svečių pasisakymams. Atsižvelgiant į tai, norinčius pasisakyti (delegatus ir svečius), kviečiame registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2021 m. kovo 12 d.

Jei turėsite klausimų – kviečiame juos pateikti komentare po šiuo pranešimu ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Iki pasimatymo metinėje konferencijoje!