2021 FAI pasaulio parašiutų sporto čempionatas Mondial

Rugpjūčio 15 d. Lietuvos rinktinė užbaigė pasirodymą 2021 FAI pasaulio parašiutų sporto čempionate Mondial, kuris vyko Rusijoje, Kemerovo srityje.

Devyniose disciplinose varžėsi 33 šalių sportininkai. Mūsų šalies komanda rungtyniavo tikslaus nusileidimo pratime. Dėl nepalankių oro sąlygų varžybų programa buvo sutrumpinta. Atlikus 5 šuolius Lietuvos ekipa, sudėtimi: Edgaras Danilaitis, Deividas Raguckas, Gediminas Jankauskas, Juozas Kriščiūnas ir Romas Šmigelskis, liko 11 pozicijoje. Jaunimo įskaitoje (iki 24 metų amžiaus) puikiai pasirodė rinktinės narys R. Šmigelskis užimdamas 9-ąją vietą.
Komandą treniruoja Marijampolės aeroklubo vadovas Alvydas Danilaitis.

Pasiruošimo pasaulio čempionatui akimirkos iš atviro XXXI Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionato

Adresas: Sporto g. 11, LT-09238, Vilnius
info@aeroclub.lt