Lietuvos aeroklubo tarybos posėdis

INFORMUOJAME Vakar (2021-10-04) vyko Lietuvos aeroklubo tarybos posėdis, kurios metu priimti sprendimai, susiję su Lietuvos aeroklubo neeiline rinkimine konferencija.

Patvirtinta:

1. Konferencijos data - 2021-11-06 (šeštadienis);
  2. Konferencijos darbotvarkė;
  3. Delegatų skaičius (3 nuo federacijos).

Planuojame konferenciją organizuoti fiziškai su galimybe ją stebėti nuotoliniu būdu. Į konferencijos salę delegatai ir kiti dalyviai bus įleidžiami tik su galimybių pasais (atidžiai sekame Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas, atitinkamai koreguosime ir savo veiksmus, reikalavimus artėjant konferencijos datai).

Daugiau informacijos apie konferenciją ir tą pačią dieną vyksiantį seminarą sportininkams ir varžybų organizatoriams netrukus!

P.S. Vis dar galioja kvietimas teikti kandidatūras į LAK prezidento poziciją - kuo didesnė kandidatų įvairovė, tuo daugiau galimybių išsirinkti labiausiai bendruomenės lūkesčius atitinkantį vadovą! Siūlykite arba siūlykitės! Mažiau kalbų, daugiau darbų!