FAI CIMP apklausa apie aviacijos sporto pilotų emocinę būklę

FAI CIMP apklausa apie aviacijos sporto pilotų emocinę būklę

COVID-19 kelia arba jau yra sukėlęs daug padarinių mūsų bendruomenėje. Aviacijos sporte labai svarbu išlaikyti psichinę-emocinę gerovę, įskaitant saugumą ir malonumą skraidant dabartinėje situacijoje. Siekdama optimizuoti emocinę gerovę, FAI-CIMP (Medico-Physiological Commission – Medicininė fiziologinė komisija) norėtų gauti informaciją apie dabartinę aviacijos sporto pilotų būklę.

Todėl buvo parengta trumpa apklausa.

Apklausos duomenys bus analizuojami ir gauta informacija bus naudojama plėtojant ir įgyvendinant emocinės gerovės palaikymo mechanizmus aviacijos sporto bendruomenėje. Rezultatai bus aptarti 2020 m. rugsėjo mėn. FAI-CIMP komisijos nuotoliniame posėdyje.

Apklausa susideda iš 12 klausimų ir jos pildymas užtruks apie 15 minučių. Ji yra internetinė ir anoniminė. Iniciatyvą palaiko FAI prezidentas.

Tik spustelėjus mygtuką „Pateikti“, apklausa bus išsaugota ir pateikta.

CIMP kviečia pildyti apklausą ir pateikti atsakymus iki 2020 m. rugsėjo 15 d.

Nuoroda norintiems dalyvauti apklausoje:

https://webropol.com/s/fai-cimp-mental-wellbeing-survey-2020

6

Image

Lietuvos Aeroklubas

Įmonės kodas: 190776531
Adresas: Sporto g. 11, LT-09238, Vilnius
info@aeroclub.lt

Laisvė
ir gyvenimas ore

Sekite Mus:

MEMBERSINCE 1931

MEMBER
SINCE 1931