Kviečiame prisidėti prie ryšio kokybės nevaldomoje šalies oro erdvėje gerinimo!

Šių metų pradžioje aviatorių susitikime su eismą oro erdvėje reguliuojančių ir organizuojančių institucijų atstovais buvo sutarta sukurti grįžtamojo ryšio anketą, leisiančią įvertinti ir gerinti radijo ryšio kokybę nevaldomoje šalies oro erdvėje.

Lakūnai, skraidantys nevaldomoje oro erdvėje, kviečiami užpildyti AB "Oro navigacija" parengtą apklausos formą, kurioje gali informuoti apie skrydžio metu nustatytą nepakankamos aprėpties ar kokybės skrydžių informacijos paslaugos radijo ryšį bei pateikti savo pastabas ir pasiūlymus.

Atsiliepino formą galima rasti "Oro navigacijos" interneto svetainėje: https://ans.lt/lt/rysio-kokybes-ivertinimo-anketa

Kviečiame visus Lietuvos aviatorius prisidėti prie šios iniciatyvos ir teikti savo pastabas ir pasiūlymus!