Baltijos taurės sklandymo varžybos/ I-is Lietuvos senovinių sklandytuvų sąskrydis

Kalendorius
Lietuvos Aeroklubas
Date
2023 birželio 17 - 2023 birželio 25
Vieta
Pociūnų aerodromas, Lithuania
Url
https://www.pociunai.lt/baltic-cup/

Aprašymas

Su džiaugsmu pranešame, kad šiemet, birželio 17-25 dienomis Pociūnuose, Kauno apskrities sklandymo klubas kartu su Lietuvos sklandymo sporto federacija organizuoja Baltijos taurės varžybas ir pirmą Lietuvos senovinių sklandytuvų sąskrydį.

Visų asociacijų vadovus prašome paraginti savo narius dalyvauti šiuose renginiuose pagal išgales. Tie, kurie turi senovinius sklandytuvus ir turi galimybes pasivaržyti registruokitės į Baltijos taurę https://www.pociunai.lt/baltic-cup/ svetainėje, tie kurie nori tiesiog paskraidyti ir pasimėgauti sklandymo nuotaika žemėje registruokitės į senovinių sklandytuvų sąskrydį http://www.pociunai.lt/vgc/

Visus, kurie negali prisidėti kaip dalyviai, birželio 24 dieną kviečiame į iškilmingą varžybų ir sąskrydžio uždarymą - šventę, kurios metu bus galima pamatyti ne vieną senovinį sklandytuvą, skanauti ant ugnies paruoštą maistą, klausytis gyvos muzikos. Šventėje dalyvaus ir senovinių automobilių entuziastai. 

Visų Jūsų lauksime Pociūnuose!

 

Žiūrovams dalyvavimas nemokamas. 

Dėmesio: planuojamų renginių datos yra preliminarios. Dėl oro sąlygų ir kitų nuo LAK nepriklausančių aplinkybių renginių datos gali keistis. Prieš renginį prašome pasitikrinti atitinkamos aviacijos sporto federacijos, LAK svetainėje ir LAK facebook paskyroje skelbiamą informaciją.

Location information

Pociūnų aerodromas, Lithuania

County
Kauno apskritis
Country
Lithuania
Image

Lietuvos Aeroklubas

Įmonės kodas: 190776531
Adresas: Sporto g. 11, LT-09238, Vilnius
info@aeroclub.lt

Laisvė
ir gyvenimas ore

Sekite Mus:

MEMBERSINCE 1931

MEMBER
SINCE 1931