Lietuvos aviamodelių sporto federacija

LASF nacionalinės rinktinės sudėtys

LAISVO SKRIDIMO AVIAMODELIAI

Laisvo skridimo aviamodelių 2020m. nacionalinės rinktinės sudėtis:

F1A klasė:Robertas Poškus

  1. Vidas Dimavičius
  2. Justinas Bartkevičius
  3. Mergina ?

F1B klasė:

  1. Marius Bliujus
  2. Rolandas Mackus
  3. Virginijus Ivančikas
  4. Mergina ?

F1C klasė:

  1. Danas Babenskas
  2. Arūnas Grašys
  3. Darijus Atkočiūnas
  4. Mergina ? 

KORDINIAI AVIAMODELIAI

Kordinių aviamodelių 2020m. nacionalinės rinktinės sudėtis:

F2D klasė

Vaclovas Čyžas, Rimvydas Gėgžna, Vytautas Rimša, Audrius Rastenis, Gintaras Kuckailis, Robertas Platkauskas, Rimas Dainauskas, Odeta Rastenytė

F2C klasė

Nerijus Žukauskas, Gintaras Šablinskas, Žilvinas Cibulskas, Viktor Averin, Grigorijus Orlovas, Evgeny Vershadenko, Algis Grygartas

F2B klasė

Algimantas Vasiliauskas, Gintautas Bernotas, Vitalijus Pilkionis, Vidmantas Vaškys

RADIJO VALDOMI AVIAMODELIAI

Radijo valdomų aviamodelių 2020m. nacionalinės rinktinės sudėtis:

F3K klasė

  1. Adas Šiumbrys, Alytus, treneris Ričardas Šiumbrys
  2. Ričardas Šiumbrys
  3. Victor Selyukov

F3J klasė

  1. Ričardas Šiumbrys
  2. Mindaugas Žemaitaitis
  3. Donatas Raišutis

F5J klasė

  1. Donatas Pampikas
  2. Ričardas Šiumbrys
  3. Adomas Sutkus
  4. Padėjėjas - Mindaugas Žemaitaitis

F3P klasė

  1. Donatas Paužuolis
  2. Paulius Raupys

KAMBARINIAI AVIAMODELIAI

Kambarinių aviamodelių 2020m. nacionalinės rinktinės sudėtis:

F1D klasė

  1. Rimas Steponėnas - Anykščiai, treneris
  2. Gintaras Daugėla - Anykščiai, treneris
  3. Ernestas Dambrauskas - Panevežio raj., treneris Vitalijus Sologubovas

KOSMINIAI AVIAMODELIAI

Kosminių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

S klasė

  1. Jurgis Strazdas
  2. Povilas Karalkevičius
  3. Maksim Timofejev
  4. Vladislav Plechanov

DRONAI

Dronų 2020m. nacionalinės rinktinės sudėtis:

F9U klasė

  1. Arminas Volskis
  2. Arvydas Tomkus
  3. Mantas Žitkus
  4. Aurimas Kulokas
  5. Kęstutis Strimaitis
  6. Ąžuolas Jasinskas