Viešos konsultacijos su oro erdvę kontroliuojančiomis institcijomis

Svarbus renginys visiems Lietuvos oro erdvės naudotojams!

Š.m. gruodžio 14 d., 9:00 VšĮ „Transporto kompetencijų agentūra“ (TKA), Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LHMT) ir VĮ „Oro navigacija“ (ON) kviečia visus Lietuvos oro erdvės naudotojus dalyvauti kasmetiniame susitikime-konsultacijoje.

Susitikimas-konsultacija vyks nuotoliniu būdu, per „Teams“ platformą. Prisijungimo informaciją susitikimo organizatoriai visiems užsiregistravusiems dalyviams atsiųs atskiru laišku.

Renginio organizatoriai besiregistruojančius kviečia teikti siūlymus dėl klausimų, kurie turėtų būti aptarti susitikimo metu

Registracija vyksta internete, adresu: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=8goNXhydBESFvuHYJNw_mcDa-0qgzPdGrshCnlv2ElhUNkcxTlNVUFRZOENITkE3VDZVSVJNV0FQVS4u